تقدير فرماندهي انتظامي استان يزد از شهرداري منطقه يك

تقدير فرماندهي انتظامي استان يزد از شهرداري منطقه يك

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك با حضور سرهنگ مزيدي معاونت امور اجتماعي فرماندهي انتطامي استان يزد و هيئت همراه در دفتر كار شهردار منطقه يك از همكاري مدير و پرسنل منطقه در برگزاري مراسم هفته ناجا و همايش " خانواده موفق " لوح تقدير فرماندهي انتظامي استان به مهندس كشفي اهداء گرديد .

 وي ضمن تشكر از مساعدت شهرداري منطقه يك در برگزاري همايش خانواده موفق ، خاطرنشان ساخت اجراي اين پروژه همراه با تشكيل كلاسهاي روانشناسي و حلقه هاي هدايت در روز برگزاري، يكي از موفق ترين برنامه هاي هفته ناجا در سطح استان و كشور قلمداد گرديده است كه تداوم اين حركت و اجراي تئاترهاي مربوط به آن در مكانهاي عمومي بازدهي مطلوبي را در بين افراد جامعه و مخاطبين خود داشته است .

  سيد ابوالفضل كشفي مدير منطقه يك ضمن خوش آمد به اعضاي حاضر درجلسه اعلام نمود تعامل و همكاري بين بخشي و نيز همكاري دستگاههاي اجرائي در قالب برگزاري اين همايشها و طرحهاي اجتماعي محور اثرات و ثمرات مثبتي را براي مخاطبان خود در پي خواهد داشت .

  وي اظهار اميدواري كرد در آينده نيز شهرداري منطقه يك با همكاري معاونت اجتماعي نيروي انتظامي استان و دستگاههاي مرتبط ديگر اقدامات مؤثري در زمينه كاهش آسيب هاي اجتماعي و افزايش حضور شهروندان در اين مكانهاي عمومي جهت شركت در كلاسهاي فوق بوجود آيد .