بزرگداشت يوم ا... 22 بهمن با برگزاري مراسم زيارت عاشورا و سخنراني

بزرگداشت يوم ا... 22 بهمن با برگزاري مراسم زيارت عاشورا و سخنراني

مراسم معنوي زيارت عاشورا در آستانه 22 بهمن ، سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي و پايگاه بسيج شهرداري منطقه يك ، به مناسبت گراميداشت ياد و خاطره حضرت امام خميني (ره ) بنيانگذار جمهوري اسلامي و شهداي والا مقام ، مراسم قرائت زيارت معنوي عاشورا توسط برادر صباغ‌، مداح برجسته استاني در روز پنجشنبه 95/11/21 با حضور مدير ، پرسنل و اعضاي پايگاه بسيج منطقه يك ، جمعي از اعضاي حوزه مقاومت بسيج شهرداري مركز ، مناطق و نواحي ، جمعي از ورزشكاران و اهالي ساكن در محدوده پارك غدير برگزار شد .

مدير منطقه يك در اين مراسم ضمن تبريك ايام ا... مبارك دهه فجر و گراميداشت ياد و خاطره امام راحل (ره) و شهداي گرانقدر ، از حضور سردار زارع زاده ، يادگار انقلاب و هشت سال دفاع مقدس در اين مراسم تشكر نمود . وي همچنين ضمن خير مقدم به كليه مدعوين و حاضران در جلسه ، بر حضور حداكثري در راهپيمايي 22 بهمن تاكيد كرد .

دراين مراسم سردار زارع زاده با استناد به آيات قرآن كريم ، پيروزي حق بر باطل را قطعي دانست و اظهار داشت دشمنان انقلاب نه تنها مردم ايران  را نشانه گرفته اند بلكه سعي دارند دين اسلام را كه منشاء آزادي و عدالت اجتماعي و تكريم انسانهاي آزاده و ستيزه جو است را از بين ببرند كه با رهبري پيامبر گونه بنيانگذار جمهوري اسلامي و نيز مقام معظم رهبري و ولايت مداري مردم فهيم ، ولايت مدار و شهيد پرور ، اين آرزو را به گور خواهند برد .