شهرداری منطقه یک پیشرو در اجرای طرح و تداوم ایجاد فضاهای مخصوص عابرین پیاده

شهرداری منطقه یک پیشرو در اجرای طرح و تداوم ایجاد فضاهای مخصوص عابرین پیاده

به گزارش روابط عمومی منطقه یک در راستای اجرای دستور شهردار محترم یزد در خصوص پیاده محوری و همچنین تحقق بودجه سال جاری ، شهرداری منطقه یک همچنان پیشرو در  اجرای طرح و تداوم ایجاد فضاهای پیاده و اولویت بخشی به حضور عابر پیاده در سطح منطقه یک می باشد .

در بازدیدی که مهندس سلمانی مدیر منطقه از این پروژه داشت مدیر واحد عمران عنوان نمود : این طرح به طول 11 کیلومتر مسیر رفت و برگشت در کمربند شمالی حد فاصل بلوار جمهوری و میدان سلطان پناه شامل خاکبرداری ، خاکریزی ، کوبیدگی و تراکم و اجرای آسفالت ، مساحتی بالغ بر 45000 مترمربع را پوشش می دهد و به علت مجاورت با اراضی زراعتی و باغات از چشم انداز ویژه ای برخوردار است .

کاظم علیخانی در ادامه اظهار داشت که طرح مذکور با هدف کمک به رفت و آمد آرام و فراهم نمودن معابر شهری مختص پیادگان ، پیش بینی شده و انتظار می رود دیگر عناصر پیاده محور نظیر دوچرخه و اسکیت نیز از این مسیر استفاده نمایند .

وی خاطر نشان کرد که مسیر فوق طولانی ترین مسیر پیاده روی تعریف شده در سطح شهر در حال حاضر میباشد و عملیات اجرایی آن در تاریخ 97/2/2 شروع و به خواست خدا در بازه ی زمانی 45 روزه آماده  بهره برداری خواهد شد .