سیدابوالفضل کشفی مدیر منطقه یک شهرداری یزد


      با سلام به پيشگاه مقدس امام زمان (عج) و با درود به روح پرفتوح معمار بزرگ انقلاب اسلامي حضرت امام (ره) و شهداي عزيرهشت سال دفاع مقدس و با آرزوي طول عمر با عزت براي مقام معظم رهبري و توفيق خدمت براي دولتمردان جمهوري اسلامي ايران ، ازخداوند بزرگ توفیق خدمتگزاری به بنده و همكارانم را در  سال 93 که با عنوان "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" نام گذاری شده است خواهانم تا خدمتگزار مردم فهيم و شهيدپرور يزد و مخصوصاً شهروندان عزيز ساكن در منطقه يك شهرداري باشیم. مردمي كه در شهر قنات و قنوت و قناعت با تمام کاستی ها ساخته اند و ايمان و سختكوشي و شرافت آنها زبانزد عام و خاص بوده و وفاداري خود را به نظام مقدس جمهوري اسلامي با تقديم صدها شهيد به انقلاب اسلامي ثابت نموده و با حضور پرشور خود در تمامي صحنه ها يار و ياور نظام مقدس جمهوري اسلامي بوده اند تا آنجا كه مقام معظم رهبري در ديدار تاريخي خود با مردم يزد فرمودند :

يزد مركز دانش ، مركز هنر ، مركز كار و تلاش و ابتكار و مركز ايمان و دين باوري است.

      شهرداريها به عنوان متوليان امر اجرايي شهر گسترده ي وسيعي از وظايف نظير اجراي پروژه هاي عمراني بر اساس طرحهاي جامع و تفصيلي ، ايجاد ، توسعه و نگهداري پاركها و فضاي سبز ، رفع مشكلات ترافيكي ، نظافت شهري و به طور كلي ارائه خدمات شهري به شهروندان و دهها مسئوليت ديگر را به عهده دارند .

      اما يادآور مي شويم آنچه در توان مجموعه مديريت و كاركنان و خدمتگزاران شهرداري منطقه يك بوده است در جهت خدمات بهتر و شايسته تر به شهروندان عزيز به كار گرفته شده است تا بتوانيم در عرصه عمران و آباداني شهر گامهاي استوارتري برداريم .

      آنچه تا امروز ما را موفق تر از پيش داشته است دعاي خير مردم فهيم و قدرشناس شهرمان بوده كه با اعتماد خود به اين نهاد مردمي در اجرا و بهبود خدمات شهري ما را ياري نموده است .

      در پايان از عنايات و مساعدت و همكاري صميمانه مسئولين محترم شهرداري يزد خصوصاً جناب آقاي مهندس عظيمی زاده شهردار محترم كه با سعه صدر و بينش صحيح پذيراي پيشنهادات اين مجموعه بوده اند با ارائه راهكارهاي مناسب و راهنمايي هاي به موقع اين منطقه را ياري نموده اند ، صميمانه تشكر مي گردد . قطعاً راهنمايي هاي ارزنده اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر و پشتيباني معاونين محترم و مسئولين ادارات سازمانها و دواير مختلف شهرداري در حوزه هاي عمراني ، اداري و مالي ، خدمات شهري و ... گره گشاي بسياري از مسايل شهرداري و شهروندان در انجام امورات آنها بوده كه جاي تشكر دارد .

                           سید ابوالفضل کشفی

مدیر منطقه یک شهرداری یزد

خدایاچنان کن سرانجام کار         توخشنودباشی و مارستگار