جلسه هم اندیشی اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرداری منطقه یک با پایگاه مقاومت بسیج منطقه


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک در این جلسه که با حضور کلیه اعضاء در دفتر کار شهرداری منطقه یک برگزار شد . درخصوص چگونگی برگزاری اولین جلسه حلقه صالحین پایگاه مقاومت شهید صدوقی شهرداری یزد به میزبانی منطقه یک بحث و تبادل نظر گردید.

مهندس کشفی مدیر منطقه یک ضمن خوش آمدگوئی به اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر و اعضای پایگاه مقاومت بسیج منطقه یک تشکیل حلقه صالحین را یکی از راههای خودسازی و افزایش بصیرت اعضاء دانست و با اشاره به سخنان اخیر مقام رهبری که فرمودند :

(بلائی که به ملت ها وارد می شود در بسیاری از موارد بر اثر بی بصیرتی است . )

لزوم توجه به استمرار این حرکت را لازم دانست و آمادگی منطقه را در برگزاری باشکوه این مراسم اعلام نمود . وی همچنین از تأکید شهردار محترم یزد مبنی بر برگزاری این جلسات یاد نمود و از هماهنگی لازم در خصوص برنامه ریزی دقیق این مراسم در کمترین زمان ساعات اداری تأکید نمود . در ادامه این جلسه مهندس نیکونژاد مدیر روابط عمومی شهرداری یزد و رئیس پایگاه مقاومت شهید صدوقی ضمن تشکر از همکاران منطقه ، درخصوص زمان بندی برنامه توضیحاتی را ارائه نمود و مقرر شد از حجت الاسلام حبیبیان مشاور استاندار و رئیس ستاد اقامه نماز استان دعوت به عمل آید .

پایان بخش جلسه مهندس میرباقری معاون عمرانی منطقه یک درخصوص افتتاح مسجد بوستان غدیر و هزینه کرد ساخت و ساز آن که بالغ بر هفتصد میلیون ریال می باشد توضیحاتی ارائه نمود و از پیگیری اعضای محترم شورای اسلامی شهر ، شهردار محترم و معاونت عمرانی شهرداری تشکر نمود .