تجلیل از دانش آموختگان نهضت سوادآموزی منطقه یک شهرداری یزد

تجلیل از دانش آموختگان نهضت سوادآموزی منطقه یک شهرداری یزد

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری،مراسم تجلیل از دانش آموختگان نهضت سوادآموزی با همکاری معاونت نهضت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،ناحیه یک آموزش و پرورش و منطقه یک شهرداری برگزار شد.

در این مراسم که تعدادی از مسئولین آموزش و پرورش و همچنین شاکری شمسی فرماندار یزد حضور داشتند.مهندس کشفی مدیر منطقه یک شهرداری ضمن تشکر از دست اندرکاران امر نهضت سوادآموزی اظهار داشت این امر مهم یکی از فرایض دینی محسوب می شود و جایگاه آن تا حدی قابل احترام است که رسول اکرم(ص) آزادی اسرا را در اولین نبرد خود سوادآموزی به مسلمانان قرارداد و در اکثر روایات جایگاه علماء،دانشمندان و نیز افرادی که در راه کسب علم و دانش تلاش می کنند بسیار مقدس جلوه گر است.

شایان ذکر اینکه 6 نفر از نیروهای منطقه یک که تاکنون بیسواد بودند با شرکت در کلاسهای نهضت سوادآموزی در منطقه یک شهرداری با همکاری معاونت سوادآموزی اداره کل و تلاش ناحیه یک آموزش و پرورش یزد تشکیل می شد،شرکت نموده و با سواد شده اند.

گفتنی است منطقه یک شهرداری در اولین جشنواره تجلیل از دستگاههای فعال در امر سوادآموزی که سال گذشته در یزد برگزار گردید بعنوان دستگاه برتر برگزیده شد.