بازپيرائي مجموعه قديمي پارك غدير

بازپيرائي مجموعه قديمي پارك غدير

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك و به نقل از رئيس اداره عمران و شهرسازي منطقه ، بازپيرائي مجموعه قديمي پارك غدير به مساحت تقريبي 8000 متر مربع در دستور كار شهرداري منطقه يك قرار گرفت .

سيد مهدي ميرباقري ضمن اعلام اين خبر افزود : با توجه به بازديد شهردار محترم يزد از مجموعه پارك غدير و اقدامات صورت گرفته در سالهاي گذشته و تاكيد ايشان بر اتمام فعاليتهاي عمراني اين پارك باز پيرائي آخرين قسمت از مجموعه پارك غدير كه شامل تخريب سكوهاي فرسوده و پياده روهاي مسير با حفظ تاسيسات برقي و مكانيكي ونيز مجموعه آبنماي موجود و حفظ درختان و فضاي سبز مي شود در دستور كار قرار گرفت . وي اظهار اميدواري كرد در صورت تامين اعتبار كافي در زمان مقرر مجموعه اين عمليات عمراني كه شامل ايجاد سكوهاي چند منظوره جهت استفاده در ورزشهاي صبحگاهي و مراسم عمومي و ... ، كه شامل نصب آلاچيق هاي مدرن جهت استراحت عموم و بازپيرائي پياده روهاي اطراف داخل و  مجموعه و تكميل آبنما و فضاي سبز در زمان مقرر به بهره برداري كامل برسد .

شايان ذكر است مجموعه پارك غدير با مساحتي بالغ بر 80 هزار مترمربع بزرگترين و زيباترين پارك منطقه يك به شمار مي آيد كه با همت شهرداري منطقه يك و سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري رونق مضاعفي به خود گرفته است